Praca

Jesteśmy Lecznicą z ponad 30 letnim stażem. W związku z dużym zainteresowaniem pacjentów i rozwojem firmy, Lecznica Weterynaryjna ,,Radość” w Warszawie, (ul. Panny Wodnej 47), poszukuje osoby na stanowisko:

Lekarz weterynarii

Zadania:

  • profesjonalna obsługa pacjentów
  • używanie do diagnostyki profesjonalnego sprzętu będącego na wyposażeniu lecznicy
  • prowadzenie dokumentacji i kontrolowanie postępów terapii
  • współpraca z innymi pracownikami Lecznicy
  • poszerzanie wiedzy i umiejętności zawodowych

Wymagania:

  • poszukujemy osoby kompetentnej, odpowiedzialnej oraz sumiennie wykonującej zawód lekarza weterynarii
  • mile widziane doświadczenie;
  • czynne prawo wykonywania zawodu
  • nastawienie na wysoką obsługi pacjenta;
  • oczekujemy zaangażowania i chęci dalszego rozwoju
  • cenimy wzajemny szacunek i lojalność
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę na zasadach własnej działaności
  • dobre warunki pracy
  • pomagamy w zdobywaniu doświadczenia
  • wspieramy rozwój -finansujemy lub partycypujemy w kosztach szkoleń, kursów
  • zapewniamy miłą atmosferę w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: gabinet.radosc@gmail.com. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.